Martin Bíca

1) Kolik je ti let, na jakém volantu jezdíš??
Je mi 23, mám DFP.

2) Jak se ti líbila Istanbul rally?
Turecká soutěž se mi moc líbila. Profil tratě mi z většiny vyhovoval. Jen na rychlých zkouškách podobných finským se ještě necítím tak dobře. Na podmáčené šotolině to taky nebylo úplně jisté, nestačili jsme přenastavit auto, ale soutěž byla zvládnutá skvěle i pořadatelsky, za což jim patří dík.

3) Když se podíváš na kalendář, na kterou rally se těšíš nejvic. Jaký je tvůj oblíbený povrch.
Když se podívám do kalendáře tak tratě hned následující Portugalské rally jsou přesně ty co mám rád a co mi sedí jezdecky. Doufám, že z toho něco vytěžíme. Pak samozřejmě domácí Barum Rally a také San Remo je velice krásné. Vyhovuje mi Australská a Britská šotolina a jakýkoliv asfalt. Mam rád rychlostky spíše technického rázu, už mi nedělá dobře trefovat se někam mezi stromy na vytočenou šestku.

4) Hned při prvním startu v poháru i ve voze S2000 se ti podařilo zvítězit, čekal si to?
Vstup do IRC se mi nesmírně povedl a absolutně jsem to nečekal. Spíš jsme měli za cíl dojet v top8. Mám teď období kdy dost často střídám vozy a přechod z vozu N4 do S2000 úplně snadný není. Ale našli jsme si čas na přípravu vozu před soutěží a tak jsme měli poměrně dobře nastaveno. Nutno ale říct, že některé problémy stále máme, nicméně se je snažíme řešit. Snad to do další soutěže zvládneme. Chtěl bych poděkovat Dmitry Lotovovi, že mě na začátkou soutěže skvěle táhnul za sebou a Honzovi Kundlákovi za krásné souboje. Zasloužil si vyhrát, bohužel chyba v podobě ulitého startu se stává. Určitě je to ale předzvěst velkých bojů a čekám, že se přidá i můj oblíbenec Martin Bujáček a ostatní kluci.

Tommi Hirvela

1) Prosím řekni něco o sobě (věk, volant, jak dlouho jezdíš RBR)??
Je mi 32, Mám momo, ale brzy budu mít G25, RBR jezdím od vydání 2004.

Istanbul rally byla velmi pěkný turnaj. Jel sem velmi opatrně, abych dojel do cíle. Mineshaft II byl velmi těžký pro mě..

Těším se na všechny šotolinové rally a hlavně na další závod Rally de Portugal, Australské tratě jsou mé oblíbené.

4) Proč jezdí na pluginu docela málo létajících Finů?
Viděl jsem na pluginu 141 registrovaných Finů, a to není málo. Snad se do IRC připojí více Finských jezdců, až se dozví o této zajímavé sérii.
Přeju všem hodně štěstí v dalších závodech.

Adrian Skroban

Je mi 17, Jezdím na klávesnici, snad zitra koupím DFP, jezdím asi hmmm 2 a půl roku.

Hmm Instanbul Rally byla pěkná, ale dostal jsem 1 minutu penalizace a udělal jsem jednu chybu na mineshaft II. Ale 2. místo je dobré.

Oblíbený povrch, nevím. Mám rád sníh, šotolinu a asfalt.

4) Jezdíš velmi rychle a máš i pár světových rekordů v S1600. Jak to děláš?
Moje rekordy hmmm, nevim jak. Vždy jedu naplno. Na klávesnici to není jednoduché, protože jedna chyba znamená konec.